— Aktuality —

14.21 nám byl vyhlášen poplach na hořící saze v komíně. Jednotka vyjela k místu události v počtu 1+5. Na místo přijela jednotka z Liberce s plošinou a po pár minutách byl požár pod kontrolou. Jednotka se v 16.45 h vrátila zpět na základnu.

Výjezd 12.4.

12.04.2019

Dnes v 8.36 byl vyhlášen naší jednotce poplach dopravní nehody autobusu vězeňské služby na Rozkoši. Tématem cvičení byl nácvik koordinace složek Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje, Vězeňské služby ČR Vazební věznice Liberec, Policie ČR Krajského ředitelství Libereckého kraje a Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje při řešení...

V neděli 11 minut po 15 hodině byl jednotce hasičů obce Bílý Kostel vyhlášen poplach. Jednotka vyjela k místu události. Jednalo se o ropné látky na řece Nise. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Na místě události byla policie ČR a jednotka HZSLK. Po 40 minutách se jednotka vrátila zpět na základnu.

Dne 17.3. v 15.31 vyhlášen poplach operačním důstojníkem. Jednotka vyjela na požár dřevěného odpadu. Po příjezdu na místo bylo zjištěno že se jedná o oheň pod kontrolou majitele. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Na místě byla i policie ČR. Jednotka se po 20 minutách vrátila zpět na základnu.

Spadlý strom

16.03.2019

Dnes ráno v 9.35 opět vyhlášen poplach na neprůjezdnou komunikaci (strom) směr Hrádek nad Nisou. Jednotka vyjela v počtu 1+3 a půl hodině se vrátila zpět na základnu.