— Aktuality —

Hasičům obce Bilý Kostel n/N byl 1.5. 2019 v 0.47 vyhlášen poplach k dopravní nehodě se zraněnou osobou. Zranění bylo lehké a řidič byl předán záchranné službě. Prováděli jsme vyproštění, osvětlení a úklid místa události. Jednotka vyjela v počtu 1+4 a ve 2.45 se vrátila na základnu.

Aby toho naše jednotka neměla málo, tak ve stejný den vyjížděla ještě jednou a to v 17.42 h opět na odstranění stromu vlivem silného větru. Jednotka vyjela v počtu 1+4 směr bývalá sušička. Jednotka se po 30 minutách vrátila zpět na základnu.

23.4.2019 v 10.11h vyjela naše jednotka na žádost operačního důstojníka na neprůjezdnou komunikaci směr Chotyně. Jednalo se o spadlý strom. Jednotka strom odstranila a vrátila se zpět na základnu. Jednotka vyjela v poctu 1+3. (ilustrační foto)

Sobotní ráno začal výjezdem. V 9.06 byl naší jednotce vyhlášen poplach na strom, který ohrožuje komunikaci mezi Bílým Kostelem a Chotyní. Tento strom jsme odstranili. Jednotka se rozhodla že tento strom poskytne dětem na páleni čarodejnic. Děkujeme panu Machovi, Mráčkovi, Novákovi, Duškovi, Strnadovi, Šídovi a panu statostovi panu Ing. Jiřímu...

Hasiči obce Bílý Kostel n/N dne 16.4.2019 vyjeli v 12.17 h na vyhlášený poplach. Jednalo se travnatý porost v části obce Panenská Hůrka. Jednotka vyjela v počtu 1+2 (ilustrační foto)